הימנעות מהלוואות ביום משכורת

הימנעות מהלוואות ביום משכורת

הימנעות מהלוואות ביום משכורת, אנשים מפתחים את ההרגלים הטובים והרעים שלהם בגיל צעיר. אם אתה רוצה להיות אדם אחראי, אתה צריך לתרגל את הדברים הנכונים עכשיו. התמודדות עם כסף היא משימה חשובה מאוד מכיוון שאם תתרגלו להוציא יותר ממה שאתם מרוויחים בפועל, זה ממש מבאס ויכול לגרום לבעיות בעתיד. בחירה בהלוואת משכורת היא לא אופציה טובה במיוחד שכן היא נחשבת לאחד מפתרונות הסיכון הזמינים לתשלום יתר.

הלוואת שכר

הימנעות מהלוואות ביום משכורת, הלוואת שכר יכולה להיות פתרון מצוין למי שזקוק נואשות לכסף עקב מצב חירום. עם זאת, אם תגיש בקשה להלוואה ביום משכורת מבלי להתחשב בסיכונים, אתה עלול להיקלע למלכודת חובות כלשהי שרק תחמיר את מצבך הנוכחי.

חסרונות

יש כמה חסרונות להגשת הלוואת משכורת. סיבה ברורה מאוד היא העלות הגבוהה. הריבית השנתית יכולה להגיע ל-400% עד 800%. עם שיעור זה, עדיף להשקיע במניות מסוכנות כי אתה יכול ליהנות מהחזר של 20% עד 30% על ההשקעה שלך.

לעתים קרובות אתם פונים למתן הלוואות עקב תכנון פיננסי לקוי. מומלץ להגדיר בתחילת החודש תקציב חודשי ריאלי כדי שתוכלו לאזן בין הרווחים וההוצאות. אל תבצע רכישות מיותרות. הקפד לשמור חלק מתלוש המשכורת שלך כדי שיהיה לך כסף לבזבז כשמשהו יקרה. ישנן חברות ייעוץ שיכולות לעזור לך להכין את התקציב החודשי שלך.

נניח שבסופו של דבר לווה כסף ועכשיו יש לך נושה. אנשים מסוימים נוטים ללוות מאחרים שוב, או עשויים לבקש הלוואות ביום המשכורת כדי להחזיר לנושים. זה לא טוב, עדיף לדבר עם הנושים שלך ולשאול אם הם יכולים לחכות עד למשכורת הבאה שלך. תוכל לחסוך עניין רב אם תפעל לפי העצה הזו.

הימנעות מהלוואות ביום משכורת

פריסה ותשלומים

הימנעות מהלוואות ביום משכורת, ניתן לבצע תשלומים דחופים בכרטיס אשראי. עלות הריבית של כרטיס אשראי נמוכה בהרבה מהלוואה ביום המשכורת. אם אתה חבר באיגוד אשראי, אתה יכול לקחת הלוואה מכיוון שגם שם הריביות נמוכות יותר. אם יש לך אומץ לדבר עם המעסיק שלך, תוכל לבקש ממנו לתת לך מקדמה במזומן, במיוחד במצב חירום רפואי. המעסיק שלך עשוי להבין את מצבך אם תדבר איתו טוב.

אם אינך יכול לעמוד בפני הדחף לקחת הלוואה, אל תיקח הלוואה ביום משכורת. שאל את החברים או הקרובים שלך אם הם יכולים להלוות לך כסף ותגיד להם שתשלם להם בעוד שבועיים או אפילו חודש. זה עובד רק אם אין לך היסטוריית אשראי גרועה או ששילמת להם חובות קודמים.

שירותים סוציאלים

הימנעות מהלוואות ביום משכורת, ישנם גם שירותים סוציאליים קהילתיים המספקים סיוע כספי חירום לנזקקים. אתה יכול לשאול אם אתה זכאי לסיוע מסוג זה.

אתה רק צריך לדעת את האפשרויות האחרות שלך לפני שאתה מגיש בקשה להלוואה ביום משכורת. להלוואה ביום משכורת יש גם יתרונות, אבל גם החסרונות שלה ברורים, וכל עוד אתה יכול להימנע ממנה, נסו לעשות זאת. פשוט הגש בקשה לאחר שמיצית את כל האפשרויות האחרות.

שתף ברשתות החברתיות

כתוב חוות דעת