למה לפרסם אצלנו

למה לפרסם אצלנו

למה לפרסם אצלנו? שאלה טובה, אסטרטגיית פרסום ושיווק הכרחית מאוד להצלחתו של כל עסק ולכן האופן שבו תחליטו לשווק לפרסם את העסק שלכם, ישפיע ישירות על הצלחתו, למה לפרסם אצלנו, ולמה לבחור ב Studione.

קודם כל בגלל האנשים

אנחנו מאמינים ראשית בחומר גלם אנושי איכותי, הצוות שילווה אתכם בפרויקט ידאג לאינסטרס הכלכלי שלכם, וישמור אתכם עם הראש על הקרקע. לקוחות חולמים גבוה וזה מצויין, אך עם זאת חשוב לשים לב ליכולות הכלכליות של העסק ולנהל תקציב שיווק ופרסום בצורה נכונה, כדי להימנע מהשקעות מיותרות.

למה לפרסם אצלנו הפתרון האולטימטיבי

בסטודיו שלנו נגלה לכם את הסוד הגדול! למה באמת כדאי לכם לפרסם אצלנו, האסטרטגיה הראשונה ואולי השאלה הראשונה שצריכה להישאל בנושא השיווק, מה החזון והעתיד של העסק שלך? לאחר שתהיה תשובה מספקת נוכל ליעד לך אסטרטגיה שיווקית נכונה להשגת המטרות.

קמפיינים או קידום אורגני

שאלת השאלות, והתשובה בהתאם, במידה ויש לך תקציב יפה וניתן לחלק אותו לכמה פלטפורמות שיווק, אז ללא ספק כדאי ללכת על שילוב של השניים. במידה והתקציב שלך מוגבל יחסית ( למתחרים ) אסטרטגיית השיווק צריכה להשתנות ולהיות מופנת יותר להשבחת הנכס שלך ברשת ע"י קידום אורגני איכותי, כתיבת תכנים וקופירייטינג מקצועי, והתאמת האתר / עמוד שלך למנועי החיפוש.

קידום אורגני בהשוואה לממומן

אז מה ההבדל האמיתי בין השניים, קידום אורגני מקדם אותך בצורה טבעית במנועי החיפוש וממקם אותך בתוצאה גבוה יותר במנועי החיפוש, התהליך בדרך כלל ארוך יותר ויכול לקחת כמה חודשים, עם זאת מה שכבר ביצעת וקידמת ישאר בעינו, כמובן שללא המשכיות יתן שתרד במיקום שלך בתוצאות החיפוש ולכן קידום אורגני נפרס על פרק זמן ארוך.

קמפיין ממומן משמעותו שאתה למעשה רוכש ליד בעלות מסויים דרך פלטפורמות שונות ברשת האינטרנט לדוגמא: גוגל, פייסבוק, טאבולה, וויז. ועוד. כאשר מנהלים קמפיין קל יחסית לנטר את הלידים שהגיעו דרך הקמפיין וכמובן סגרו עיסקה ושילמו, ובכך לנתח את תוצאות הקמפיין ולחשב מה עלות הליד ומה טיב הליד בכל פלטפורמה ובכך להחליט באיזה פלטפורמה להשקיע את מירב המשאבים.

אני מאמין

אז למה לפרסם אצלנו? לכל אחד יש את האני מאמין שלו בתחום השיווק והפרסום וישנם הרבה מאוד דרכים להשיג תוצאות, הכל שאלה של תקציב וזמן. דעתי האישית, אם העסק שלך הוא לטווח ארוך ולא איזה גימיק חולף, הרי שמומלץ יותר ללכת על אסטרטגיה של קידום אורגני ולהשיג תוצאות טבעיות לאורך זמן. להשקיע את התקציב נכון ולפרוס אותו על שנה שלמה, יתרום מאוד להמשכיות העדכונים ומאמצי הקידום של הפרויקט

שתף ברשתות החברתיות

כתוב חוות דעת